• השאר פרטים ונתקשר בהקדם!

הכירו את מדבר תשעֶשרה

המיזם הייחודי מדבר תשעֶשרה משלב את כל השירותים המקצועיים שעסק צריך, בפורמט איכותי וייחודי של מיקור חוץ, ותוך פיתוח כלכלת הנגב ומצפה רמון.

אבל למה  תשעֶשרה?

מאחורי הבחירה בשם המיזם “מדבר תשעֶשרה”, עומד סיפור.

באחת משיחותינו הרבות עם מנהלת מרכז הצעירים במצפה רמון, שאלנו אותה בתמימות אם ישנן ביישוב מנהלות חשבונות דורשות עבודה… הסתבר ש-19 נשים סיימו לאחרונה קורס הנהלת חשבונות שנערך ביישוב, ורובן לא מצאו מקום עבודה במקצוע. 19 הנשים במדבר התעסוקתי של מצפה רמון הניעו את גלגלי הרעיון הראשוני שעלה בראשנו – הקמת מרכז שירותים פיננסיים, המבוסס על עבודתן של מנהלות חשבונות מקומיות מוסמכות. שלושה חודשים לאחר מכן נפתח המיזם העסקי-חברתי במתכונתו המורחבת כמרכז שירותים מקצועיים מרחוק. 19 הנשים היוו השראה לבחירת שמו – מדבר תשעֶשרה.

מדבר תשעֶשרה נולד בשטח

מתוך רעיון “המדבר התעסוקתי”, וניסיון רב שנים עם צרכי המשק הישראלי. הרעיון והיוזמה צמחו כאשר זיהינו במצפה רמון ובסביבתו צורך תעסוקתי, שיכול לענות על צרכים של עסקים רבים בישראל. במהלך פעילותנו באזור פגשנו אנשים טובים ומוכשרים, המתמחים במגוון תחומים, ונחושים לתת שירות מקצועי ואיכותי בתחומם.

העקרונות המנחים למדבר תשעֶשרה: חלוקת רווחים לקהילה ולעובדים, כלכלה מקומית מקיימת, פיתוח מקצועי ואנושי לעובדים.

האנשים מאחורי החזון

חנה רדו

חנה רדו | מייסדת, מובילה ומשקיעה

חנה היא הלב הפועם של מדבר תשעֶשרה, מתווה ופורצת הדרך.
חנה הינה סגנית יו”ר ומנהלת עסקים ראשית בקבוצת מקאן, ומייסדת מקאן ואלי – סוכנות לפרסום וניו-מדיה במצפה רמון. כמו כן היא יו”ר סופרסונס – עסק חברתי שיזמה והקימה, אשר פועל לקידום הנוכחות הנשית במישור הרשתי, העסקי-כלכלי, המדיני והחברתי.

ירדן אברבנאל

ירדן אברבנאל | מנכ”לית משותפת

מאז התמקמה במצפה רמון, ירדן שותפה להקמה ובנייה של מדבר תשעֶשרה. בעברה עבדה בתחום האסטרטגיה, לפני כן שירתה בצה”ל בתפקידי תכנון, אסטרטגיה, דוברות ותקציב.

צביה הדני

צביה הדני | מנכ”לית משותפת

צביה הגיעה למצפה רמון לאחרונה מתוך אמונה בחשיבות ההתיישבות בנגב, ובמצפה רמון כמקום אידיאלי לניהול חיים פוריים ושלווים מלאי אנרגיה ומדבר. צביה שותפה לצוות המייסד של מדבר תשעֶשרה.

צביה הינה מומחית לניהול כספי של עסקים קטנים ובינוניים לרבות הנהלת חשבונות, חשבות שכר וגבייה, ייצוג מול הרשויות ואפיון והטמעה של מערכות מידע ניהוליות.

הצוות שלנו

שני יעקב

שני יעקב

אני ירושלמית במקור וכיום מתגוררת במחנה טלי. יש לי תואר ראשון במדעי ההתנהגות והגעתי למדבר תשעֶשרה ממש במקרה ופשוט כיף לי. כיף מהאווירה החמה והמקבלת והבנות המהממות שאני עובדת איתן. הפלוס האמיתי הוא שיש לי את האפשרות לשלב בין הבית והילד, והעבודה מהנה ומספקת.

שיר משעלי

שיר משעלי

שירתתי בתפקידי ניהול ודוברות שונים בצבא, היום אני לומדת כלכלה ומדיניות ציבורית באוניברסיטת בן גוריון בתכנית הצוערים של משרד הפנים. מדבר תשעֶשרה לימד ומלמד אותי כמה אהבה חשובה במקצוע. אני עובדת הרבה מרחוק וזה דורש יכולות תקשורת, מוטיבציה ומשמעת עצמית גבוהה שהמנהלות שלי לא מתפשרות איתי עליה.

אני מאחלת לכל עובדת שתמצא מעסיק שמתעקש איתה על פיתוח אישי ומצוינות ומבין את המקום והחשיבות שלה באותה הרמה בה מדבר תשעֶשרה דוגל בערכים האלו. בנוף המופלא של מצפה רמון ובאווירה של עבודת צוות, אין דבר שהוא בלתי אפשרי.

יובל פמ

יובל פונדק מינץ

עברתי מתל אביב למצפה רמון כדי לחיות בשילוב בין המדבר שסביבי לצורת חיים האלטרנטיבית שמצפה יודעת להציע. שמחתי לגלות את מדבר תשעֶשרה, שמעניק אופציית תעסוקה איכותית, בה כל יום אני לומדת משהו חדש ומתפתחת. כיף להיכנס כל בוקר להאנגר המעוצב והמקסים של מדבר תשעֶשרה, ומעל הכל לאווירת החיזוקים והחיוכים שממלאת את החלל.

מור דהן

מור דהן

נולדתי וגדלתי במצפה רמון. במדבר תשעֶשרה אני אוהבת את הכוח הנשי ואת שיתוף הפעולה.

ורוניקה גורקין

ורוניקה גורקין

הסוד במדבר תשעֶשרה – אנחנו עובדות כצוות אחד ומחזקות אחת את השנייה.

קרינה פרל

קרינה פרל

אני במקור מקרית-ים וכיום גרה בבאר שבע, בוגרת תואר ראשון בתקשורת במכללת ספיר. העבודה במדבר תשעֶשרה מאתגרת ומגוונת מאוד וזה מה שכיף פה. כל אחד יכול למצוא את התחום שאליו הוא מתחבר.

רעיה פקר

רעיה פקר

עברתי לגור במחנה רמון לפני כשנה וחצי. אני אוהבת לעבוד במדבר תשעֶשרה כי זה מקום חמים והבנות ממש נחמדות. מאוד כיף לי לקום בבוקר ולהגיע לעבודה פה.

בתאל יוסף

בתאל יוסף

יש כאן 100% של קבלה, יש למי לפנות כדי לפרוק, להתייעץ וסתם לקשקש… האווירה כאן מדהימה, העבודה מאתגרת, ממש מפליא למצוא כאן כזה מקום עבודה מוצלח ומכובד!! כיף לקום בבוקר ולגשת לעבוד במקום כזה.

יפית ברמלי

יפית ברמלי

הגעתי למצפה רמון לפני ארבע שנים עם בעלי. התחלתי לעבוד במדבר תשעֶשרה ומצאתי אוירה חמה וסביבה תומכת בהעצמה נשית. במדבר תשעֶשרה אני יכולה לשלב בין עבודה למשפחה. העבודה היא מול לקוחות קשובים ונעימים וגיליתי שבכל יום ניתן ללמוד דברים חדשים!

מלכה

מלכה פיאמנטה

אני אוהבת את האווירה החיובית והטובה במשרד. את זה שלומדים אחת מהשנייה, את הפרגון. אני אוהבת את ההזדמנות להתנסות בדברים חדשים, ללמוד כל הזמן ולהשתפר. אני אוהבת גם את הגמישות, ואת האמונה שנותנים בך.

אורי הרן

אורי הרן

אני חיילת משוחררת, עברתי למצפה רמון כי רציתי לשנות תפאורה ומצאתי פה אנשים טובים. התחלתי לעבוד במדבר תשעֶשרה כעבודה זמנית ומצאתי בית חם.

אורית סטרולוביץ'

אורית סטרולוביץ’

אני חיה במצפה כבר שמונה שנים, אני חדשה במשרד וכל יום לומדת יותר ומגלה דברים חדשים שבהם אני יכולה להשתלב ולהצליח. כמו כולם אני נהנית מיחסי האנוש הטובים, מהקבלה ומהאווירה האנושית.

מרגנית אוחנה

מרגנית אוחנה

אני גרה במצפה כארבע שנים ותמיד חיפשתי את העבודה האולטימטיבית לאמהות, עבודה שכיף להתעורר אליה בכל בוקר ולסיים את היום עם אותה הרגשה. מצאתי את זה פה.

איך נוכל לעזור לך?